اخبار دانشگاه و مرکز

بيانيه روز جهاني قدس

تاریخ : 12.04.95
نویسنده : adminn
نظرات : 0
بازدیدها : 226
  • امتیاز منفی
  • 0
  • امتیاز مثبت

بیانیه دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد آذربایجان شرقی به مناسبت روز جهانی قدس

روز قدس؛ روز وحدت، همبستگی و همدلی ، روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیزم غارتگر و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز قدس میراث اندیشه والای آینده نگری و هوشیارانه بزرگمرد تاریخ معاصر جهان، امام خمینی (قدس سره) می باشد.

رژیم جعلی و سفاک صهیونیزم با کمک های مالی آمریکای خونخوار و با دلارهای وهابیون جنایتکار سالیان متمادی است که به محاصره و کشتار وحشیانه مردم مظلوم و بی دفاع غزه و کرانه باختری پرداخته است؛ در حالی که آمریکا و حامیان تبهکار آن عوام فریبانه ندای آزادی و آزادیخواهی سرمی دهند ولی از جنایات آل سعود و صهیونیزم در مجامع بین المللی و سازمان ملل علاوه بر حمایت اظهار خرسندی نیز دارند.

اما روز قدس، روز آزمایش است ....

آری؛ روز قدس زمان آزمایش آزادیخواهان جهان است؛ روزی که باید آزادیخواهان سرتا سر جهان با تمام وجود صدای عدالت خواهی را به گوش جهانیان برسانند و به مبارزه با استعمارگری ها و نفوذ نظامی کشورهای مستبد پرداخته و علم صلح به پا کنند.

امروز ایران اسلامی تحت زعامت و رهبری داهیانه حضرت امام خامنه ای، طلایه دار جنبش های استکبار ستیزی و ضد اسرائیلی جهان است؛ طلایه داری که هرگز در برابر ظلم های آمریکای غاصب و رژیم جعلی اسرائیل ساکت نخواهد نشست و با حمایتهای مالی و فکری در برابر غده سرطانی " اسرائیل" خواهد ایستاد و با تمام وجود از مردم ستمدیده فلسطین دفاع خواهد کردو این دفاع تا زمان پاکسازی منطقه از لوث وجود جنایتکاران تروریست صهیونیزم، ادامه خواهد یافت.

ما بسیجیان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی اعم از مدرسان، کارکنان و دانشجویان در کنار اقشار مختلف جامعه و همگام با مردم انقلابی، با حضور و مشارکت در روز جهانی قدس، تنفر و برائت خود را از صهیونیزم و رژیم جعلی اسرائیل و حامیان و متحدان جهانی و منطقه ای آن و در رأس همه " آمریکا" اعلام می داریم و حمایت خود را از امت مسلمان فلسطین و مبارزین مقاومت اسلامی اعلام داشته و از آحاد مردم غیور دعوت می نماییم تا با حضور قدرتمند خود لرزه بر اندام شیطان بزرگ و غده سرطانی منطقه- اسرائیل غاصب-  انداخته تا موجب دلگرمی مردم مظلوم فلسطین شویم.

 

بسیج اساتید، بسیج کارکنان و بسیج دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی

نظر یا سوال خود را در مورد این مطلب ثبت کنید :

نام شما :*
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود